Pierwiastki i Minerały|Pozostałe suplementy|Pozostałe|FIN club

Dostępność: TAK

fin Argitabs

Nowy suplement diety fin Argitabs zawiera aminokwas argininę.

Arginina to aminokwas niezbędny dla poprawnego funkcjonowania naszego organizmu.

Pełni w naszym organizmie wiele funkcji, m.in. wpływa na prawidłowe oczyszczanie organizmu z metabolitów amoniaku, czyli usuwa z organizmu wraz z moczem produkty powstałe w procesie rozkładu aminokwasów (białek). Dlatego arginina budzi taki entuzjazm.
Nasz organizm nie potrafi sam wyprodukować argininę dlatego potrzebuje uzyskać ją z pożywienia. Aminokwasy są podstawowymi składnikami naszego organizmu. Biorą udział m.in. w transporcie witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i hormonów, a ich niedobory mogą spowodować naruszenie równowagi wewnętrznej organizmu.

•    Arginina bierze udział w procesie transformacji azotu w organizmie - jest ważna dla zwiększenia produkcji tlenku azotu.
•    Warto ją stosować w ramach troski o naczynia krwionośne, serce, ciśnienie krwi.
•    Wpływa korzystnie na życie seksualne – arginina oraz jej pochodna tlenek azotu są czynnikami ważnymi dla funkcji seksualnych.
•    Jest polecana również sportowcom – wpływa na poprawę wydajności, jest istotna dla wytwarzania masy mięśniowej. Zalecana mężczyznom i kobietom w wieku średnim, seniorom, osobom pozostającym w długotrwałym stresie, a także osobom aktywnym fizycznie.

fin Argitabs to  suplement diety który został wybrany produktem roku 2017 przez Stowarzyszenie Hurtowników Zdrowej Żywności w Finlandii.

Skład: chlorowodorek L-argininy 97, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, hydroksypropyloceluloza
Zawartość składników:     w 1 tabletce: L-arginina 830 mg
Zawartość w opakowaniu: 60 tabletek/74 g
Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano na czczo, popić dostateczną ilością wody

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Niewskazany dla osób uczulonych na produkty pszczele.  Fin Argitabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Fin Argitabs powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.