fin Chloretabs 115 tabletek

fin Chloretabs mały
BRAK

fin Chloretabs

fin Chloretabs zawierają algę słodkowodną Chlorella pyrenoidosa, która jest bardzo bogata w substancje odżywcze: witaminy, chlorofil, mikroelementy i aminokwasy. Obecność sporopoleniny w swojej ścianie komórkowej alga pomaga oczyszczać organizm z niepotrzebnych substancji. Wspiera prawidłowe funkcjonowane układu trawiennego. Na początku podawania chloretabs zaleca się podawać 3 tabletki dziennie, później maksymalnie do 5 tabletek dziennie na czczo. Najczęstszym błędem przy podawaniu Chlorelli jest spożywanie zbyt małej ilości płynów. Należy więc zwiększyć ich spożycie. Kobietom ciężarnym i matkom karmiącym nie poleca się oczyszczania organizmu.

Opakowanie: 115 tabletek

Sposób użycia: 3–5 tabletek dziennie na czczo, najlepiej rano, popić co najmniej 500 ml wody stołowej. Nie poleca się kuracji oczyszczających kobietom ciężarnym i matkom karmiącym.

Jedna tabletka zawiera: 356 mg alg Chlorella pyrenoidosa

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Chloretabs nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: alga Chlorella pyrenoidosa

Polecamy także: