Dietetyczne Odchudzanie|FIN club

Dostępny: NIE

fin Slimcaps

Substancją czynną w suplemencie fin Slimcaps jest Sinetrol®. Jest to opatentowany ekstrakt z owoców cytrusowych: pomarańczy, guarany, pomarańczy czerwonych i grejpfrutów. Opatentowany ekstrakt Sinetrol® pomaga odprowadzać tłuszcze z organizmu. Jeżli zmienimy sposób odżywiania i zwiększymy aktywność ruchową, stosowanie ekstraktu może przynieść pozytywne wyniki dla naszego organizmu, a przede wszystkim obniży ilość tłuszczu.

Opakowanie zawiera: 60 kapsułek

Sposób użycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Nie zawiera laktozy, drożdży, substancji słodzących i glutenu.

Jedna kapsułka zawiera: 450 mg Sinetrol®XPur wyciąg z cytrusów

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Slimcaps nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Slimcaps powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila, Finlandia