Dietetyczne Odchudzanie|FIN club

fin Spirdietabs

fin Spirdietabs zawiera słodkowodną algę Spirulina. Alga ta jest źródłem zielonych protein. Pomoże ci podnieść kondycję i wzmocnić organizm po wysiłku fizycznym. Susz algi Spirulina zawiera białka, aminokwasy, beta-karoten, mieszankę witamin, minerałów oraz innych składników odżywczych. Natomiast tłuszcze stanowią znikomą ilość.

Sposób użycia: 5 tabletek dziennie, popić dostateczną ilością płynu, podawać 1 godzinę przed posiłkiem

Jedna tabletka zawiera: 360 mg słodkowodnej algi spirulina Arthrospira platensis

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. fin Spirdietabs  nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. fin Spirdietabs  powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Zawiera substancję: alga Spirulina alga

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila, Finlandia